Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Czepielowice – oferty mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelcz-Laskowice(Czepielowice + 25 km)

489 000 zł49,10 m² 9 959,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 49,10 m2 , położonego na pierwszym piętrze w nowym budynku przy ul. Oławskiej w Jelcz-Laskowice. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane w samym centrum Oławy. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, którą mogą.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53,30 m² 9 380,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Iwaszkiewicza, oława Powierzchnia: 53,3 m Piętro: 3/4 Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława(Czepielowice + 21 km)

439 000 zł49,64 m² 8 843,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oława/2pok./balkon/piwnica/1piętro/okazja/top! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m2 w Oławie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł64,98 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie 64,98 m z widokiem na Odrę + promocja: miejsce postojowe w cenie! Oława | ul. Rybacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej lokalizacji z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Oława(Czepielowice + 21 km)

395 000 zł47,79 m² 8 265,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rynku w Oławie mieszczące się na pierwszym piętrze z widokiem na Ratusz. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 47,79 m w którego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 815 zł44,69 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 50,53m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława(Czepielowice + 21 km)

487 080 zł49,15 m² 9 910,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł99,60 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 99,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czepielowice

Czepielowice,opolskie

140 000 zł75 m² 1 866 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży lokalu o pow. 75 m2 po byłym punkcie aptecznym, ze zmienionym przeznaczeniem na lokal mieszkalny. W całym lokalu na podłodze kafle, wymienione okna i instalacje. Na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij